گام بلند ارتش در جهت انتقال تجارب دفاع مقدس

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش گفت:ارتش جمهوری اسلامی ایران گام های بلندی را در جهت انتقال تجارب دوران پر افتخار دفاع مقدس برداشته است.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ خرم طوسی افزود: دفاع جانانه ملت قهرمان و سرافراز ایران اسلامی در مقابل دشمن متجاوز در هشت سال دفاع مقدس برگی زرین را بر افتخارات این مرز و بوم افزود و ارتش جمهوری اسلامی ایران گام‌های بلندی را در جهت انتقال تجارب این دوران پر افتخار برداشته است.

خرم طوسی همچنین با بیان این که دفاع مقدس این باور را در اذهان تقویت نمود که چنین خیزش عظیم و حرکت شجاعانه و خالصانه انسان‌های پاک‌سرشت از مکتب ناب اسلامی نشأت گرفته، افزود: این دوران پر افتخار از منبعی تغذیه می‌شود که سرچشمه زلال آن آیات الهی، سیره نبوی، فرهنگ علوی و از همه مهمتر فرهنگ غنی و سرشار از آموزه‌های ظلم ستیزی و عاشورایی است. با این تفکر جوانان برومند این سرزمین با رهبری‌های پیامبر گونه امام راحل و با خلق حماسه بی نظیر هشت سال دفاع مقدس درس فراموش نشدنی به رژیم بعث عراق و حامیان جنایتکارش دادند.

سرتیپ خرم طوسی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با بکارگیری توانمندی‌های خود در حوزه های زمینی، هوانیروز، هوایی ، دریایی و پدافند نقش بی بدیلی در این حماسه ایفا نمود که تقدیم بیش از 48 هزار شهید گواهی بر این مجاهدت‌ها است و در همین راستا ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتخاذ تدابیر ویژه و تجدید نظر در طرح‌های درسی و برنامه‌های آموزشی مراکز علمی و فرهنگی خود کارکنان جوان و علاقه‌مند به خدمت در ارتش را از ُطرق مختلف از جمله هیأت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی با حوادث و رویدادهای پرشور صحنه‌های واقعی نبرد و فضای معنوی حاکم در سنگرها آشنا کرده است.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین همگام با سایر نهادها و متولیان راهیان نور به عنوان یک وظیفه ارزشمند در راستای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تشکیل فرماندهی قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش، اقدامات ساختاری و اجرایی را طراحی و انجام داده و ضمن پای کار آوردن نیروی انسانی و تجهیزات موجود در عرصه خدمت به زائرین سرزمین‌های نور گام های بلندی را با هدف انتقال تجارب دوران دفاع مقدس همراه با تعلیم و ترویج ارزش‌ها، هنجارها، سجایای اخلاقی و الگوی رفتاری منطبق با آموزه های دینی رزمندگان اسلام برداشته است.

دانلود آهنگ جدید امیر فرجام رمانتیک دانلود آهنگ جدید امیر تتلو جفت شیش

/ 0 نظر / 15 بازدید