تخریب ۳۲ «باغ ‌رستوران» غیرمجاز در کن

فرماندار تهران گفت: در ۳ روز گذشته بزرگ‌ترین مبارزه با ساخت و ساز غیرمجاز انجام و ۳۲ باغ‌رستوران در منطقه کن تخریب شد.

عیسی فرهادی در گفت‌و گو با فارس، درباره تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه رودخانه کن اظهار داشت:‌ بزرگ‌ترین مبارزه با ساخت و ساز غیرمجاز طی سه روز در یک سال گذشته در بخش کن اتفاق افتاده است.

وی افزود: در این تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز 32 باب رستوران و مراکز غیرمجازی که در حاشیه رودخانه کن ساخته شده بودند به صورت 100 درصد تخریب شد تا دیگر با بروز سیل شاهد حوادث ناگواری نباشیم.

فرماندار تهران گفت: تخریب این ساخت و سازهای غیرمجاز درس عبرتی برای افرادی است که قصد ساخت و سازهای غیراصولی و غیرمجاز را در سطح شهر دارند.

فرهادی افزود: این اقدام بزرگ با محوریت امور آب استان تهران، حمایت دستگاه قضایی، همکاری همه‌جانبه نیروی انتظامی و همکاری سایر دستگاه‌ها ازجمله شهرداری منطقه 22 و منطقه 5 اتفاق افتاد که با محوریت فرمانداری و بخشداری کن صورت گرفته است.

فرماندار تهران گفت: با این تخریب سه کیلومتر از حاشیه رودخانه کن آزادسازی شده است و در طول سه روز گذشته حجم کار سنگینی برای مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز اتفاق افتاده است.

خرید کیف تاچ پرس کیف تاچ پرس

/ 1 نظر / 41 بازدید
تم لاین

سلام وب خوبی داری.البته همیشه جا واسه پیشرفت هست.امیدوارم همیشه موفق باشی. به منم سر بزن خوشحال میشم و نظرتو بگو منتظرت هستم. راستی اگه با تبادل لینک موافقی منو با اسم " تم لاین line theme " لینک کن و خبر بده با چه اسمی لینکت کنم.موفق و پیروز باشی ♥