نماینده آیت‌الله سید علی سیستانی در ایران، اقامه ارزش‌های والای دینی و آموزه‌های اهل بیت (ع) را مهمترین وظیفه مسئولان دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم از دفتر مشاور وزیر کشور درامور روحانیت ائمه جمعه و جماعات در قم، حجت الاسلام و المسلمین سیدجواد شهرستانی در دیدار مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، با قدردانی از فعالیت های وزیر کشور گفت: در این مقطع تاریخی، خداوند فرصت گرانبهایی را در اختیار مسئولان قرار داده است که به ساحت مقدس دین خدمت کنند و به دنبال تحقق اهداف والای اهل بیت (ع) باشند.

وی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین داود نمازی گفت: شما قبل از اینکه مشاور وزیر باشید، یک چهره حوزوی و نماینده روحانیت محسوب می شوید؛ بنابراین باید از اساس مذهب و دین دفاع کنید.

شهرستانی تصریح کرد: علما و بزرگان حوزه علمیه همواره دغدغه اقامه ارزش‌ها و تحقق اهداف والای ائمه اطهار (ع) را دارند و از دولتمردان حکومت اسلامی انتظار می‌رود در همین مسیر گام بردارند.

در ابتدای این دیدار نیز، نمازی ضمن ابلاغ سلام وزیر کشور، گزارشی از فعالیت های چند ماهه دفتر مشاورت وزیر در امور روحانیت و ائمه جمعه و جماعات را ارائه کرد.

وی به جایگاه ممتاز آیت الله سیستانی در مرجعیت دینی شیعه و تحولات کشور عراق اشاره و از حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی به عنوان بازوی توانمند این مرجع تقلید در ایران یاد کرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید