شکسته‌ شدن همدلی عامل بدبختی است

رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب با تأکید بر لزوم عبرت‌گیری از پیشینیان گفت: شکسته‌ شدن وحدت و همدلی، عامل بدبختی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری سه‌شنبه‌شب در آیین احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان که با حضور پرشور عاشقان آل‌الله، معاون اول رئیس جمهور و شخصیت‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین (ع) به پیشگاه امام عصر (عج) اظهار داشت: شکسته‌شدن وحدت همدلی عامل بدبختی است.

وی، شهادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب (ع) را به ملت خداجوی ایران اسلامی و عزاداران آن بزرگوار و شب زند‌ه‌داران تسلیت گفت و از خداوند بزرگ برای امام راحل، شهدا علو درجات را خواستار شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با سرنوشت انسان‌‌ها و خوشبختی و بدبختی آن‌ها سخن به میان آورد و به عزت و ذلت انسان‌ها از منظر قرآن و امیرالمومنین علی ابن ابیطالب (ع) اشاره کرد.

ناطق نوری، شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان را شب قرآن و شب امام علی (ع) دانست و عنوان کرد: هیچ ملت، امت و انسانی بی‌جهت عزیز و بی‌دلیل ذلیل نمی‌شود.

وی اضافه کرد: آنچه که از قرآن کریم و گفتار معصومین (ع) استفاده می‌شود آن است که عامل اصلی عزت‌ها و ذلت‌ها خود انسان‌ها و خود ملت‌ها هستند.

رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه هیچ ملت و انسانی بی‌جهات بالا نمی‌رود و بی‌دلیل هم سقوط نمی‌کند تبیین کرد: هیچ‌کس بی‌جهت عزیز و بی‌جهت ذلیل نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه جهان براساس قانون علت و معلول حاکم است، متذکر شد: علت و معلول بر همه جای دنیا حاکم است.

دانلود آهنگ جدید آرمین ۲AFM خیال بودنت

/ 0 نظر / 17 بازدید